top of page

                                                              Чим зайняти дітей під час карантину

     

                                      Постановою Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» запроваджено карантинні заходи в дошкільних  начальних закладах із 12 березня до 03 квітня. Держава турбується про життя і здоров’я своїх громадян і вживає всіх необхідних заходів через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Головне зберігати спокій, безпеку.
 

Перевірте наскільки ваші діти обізнані щодо поведінки під час пожежі. Не відкладайте навчання на завтра та нагадайте що робити дітям якщо виникла пожежа і поруч немає дорослих. Також нагадайте правила дорожнього руху та правила з попередження нещасних випадків, травмування і отруєння.
Зверніть увагу дітей, що під час карантину, перебуваючи на вулиці, категорично заборонено наближатися й перебувати біля будівельних майданчиків, кар’єрів, напівзруйнованих будівель для запобігання обрушень будівельних матеріалів і попередження травм та загибелі.

 

Не забувайте, що дозвілля дітей може бути розширено настільними іграми, цікавими книгами.
 

Не допускайте випадків бездоглядності дітей!

 

Будьте уважні та бережіть своїх дітей!

                                                                      Поради   батькам   «Один вдома»

 

У зв’язку з оголошенням  про введення карантину діти залишаються  вдома. Добре, якщо є бабусі, сусідки, знайомі, які можуть придивитись за дитиною. А якщо нема? Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?

 Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин.

 

Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами.  Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі, поясніть дитині.

2.Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми.

Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: «Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину». У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята.

                                                     Консультація для батьків «Чим зайняти дитину ?»

                                                                                                Ігри з книгами

Фантазер

Правила. Візьміть якусь дитячу книжку з картинками. Уважно розгляньте картинки разом із малюком і придумайте історію, не пов’язану з тією, про яку написана книга. Кілька разів виконайте це разом, а потім дитина і сама долучиться до вигадування.

Детектив

Правила. Інший варіант цієї гри, коли мама чи тато, не показуючи дитині картинку, розповідає, що на ній зображено і зариває книгу. А дитина повинна знайти цей малюнок, орієнтуючись за маминим описом. Потім помінятися ролями: описує дитина, шукаєш ти.

                      Розвиваючі ігри

Будуємо шалаш

Будиночки в дитинстві не будували тільки ледачі. Коли почнете споруджувати з дитиною будинок із табуреток, ковдр, подушок і коробок, самі того не помічаючи, повернетеся у дитинство! І обов’язково захочете спорудити свій особистий шалаш для читання і медитації.

Вгадай

Зав’яжи малюкові очі шарфиком і давай у руки по черзі різні предмети: м’яку іграшку, м’яч, тарілку, зернятка, книгу тощо. Завдання дитини – вгадати на дотик, що у нього в руках. Ускладнити гру можна, якщо вгадувати речі по запаху або, наприклад, за смаком.

Тіні

Загадково і заманливо показувати театр тіней на стінці при запаленій свічці. Тут включається фантазія і творчість. Але не варто обмежуватися лише літаючими пташками або гавкаючими собаками із рук. Виріж разом із дитиною з паперу силуети героїв відомих казок, і розіграйте їх за ролями.

instukcija-dlja-malysha.jpg
little-girl-door-730x485-1.jpg
1444315521.jpg
img320.jpg
images.jpg
bottom of page